MOSFET NanoAAB™, Gen.3 s aktivní brzdou [GATE]MOSFET NanoAAB™, Gen.3 s aktivní brzdou [GATE]

MOSFET NanoAAB™, Gen.3 s aktivní brzdou

Výrobce: GATE
Kód zboží: 3889
Dostupnost: > 10 ks skladem v Pardubicích
Info o dodání zboží Kdy zboží dostanu? Info o ceně dopravy Kolik stojí doprava?
Prodejní cena 960 Kč
MOSFET NanoAAB™, Gen.3 s aktivní brzdou [GATE]MOSFET NanoAAB™, Gen.3 s aktivní brzdou [GATE]
Popis produktu

Firma GATE je ve světě uznávaným výrobcem elektronických obvodů pro airsoftové elektrické zbraně. Jejich díly se prodávají po celém světě. Nyní jako jedni z prvních přinášíme zákazníkům v ČR tato profesionální zařízení špičkové úrovně.

NanoAAB je mosfet třetí generace s aktivní brzdou a DeanT konektory pro snadnější montáž. Je schopen pracovat s bateriemi až do napětí 14,4V a díky speciální ochraně je odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám.

HLAVNÍ FUNKCE

Mosfet

MOSFET
Eliminuje ztrátu vyplývající z mechanických kontaktů a chrání je před nevyhnutelným opalováním - mechanická životnost kontaktů je v průměru jeden rok. V případě instalace tohoto obvodu jde energie z akumulátoru přímo k motoru. A tak získáme vyšší rychlost střelby a rychlejší reakci spouště.

Active Break

AKTIVNÍ BRZDA
V převodovém mechanismu a v motoru se při střelbě hromadí kinetická energie. Její velikost závisí na rychlosti střelby. Maximální rychlosti mechanismu je dosaženo přibližně po čtyřech výstřelech. Ve chvíli kdy uvolníte spoušť se z výše uvedeného motor ihned nezastaví. Uložená energie udělá ze setrvačnosti ještě několik otáček. Aktivní brzda motor zastavuje okamžitě po uvolnění spouště. Píst se zastavuje ve zcela uvolněné poloze a neunavují se tak vnitřní díly. Je zde také vyšší realističnost.

Electronic fuse

ELEKTRONICKÁ POJISTKA
Nový MOSFET vás nikdy nezklame na bitevním poli. Je elektronicky chránen proti přehřátí a zkratu elektrického systému. V případě , že se vaše zbraň zasekne a mohlo by dojít k přepětí, pojistka ochrání baterii a motor proti poškození.

Debouncing

ODOLNOST PROTI PROUDOVÝM RÁZŮM
Poskytuje plnou kompatibilitu s mikrospínači. Je plně odolný vůči proudovým rázům, které mohou vznikat při použití mikrospínačů. Navíc získáváte větší kadenci, rychlejší reakci na stisk spouště a mosfet se méně zahřívá.

Mosfet 3rd Generation

MOSFET 3. GENERACE
Použití nejmodernějších tranzistorů a mikrořadiče umožnilo vytvořit nejmenší a nejspolehlivější MOSFET na trhu. Zaručujeme, že MOSFET bude pracovat s nejsilnějším AEG zbraněmi.

 

Rozměry:

43 mm x 20 mm x 9 mm

Obsah balení:

  • Mosfet NanoAAB
  • Dean-T konektory
  • Smršťovací bužírku
  • Kabeláž pro spoušťové kontakty


GATE

Od roku 2014 GATE navrhuje a vyrábí jedny z nejlepších elektronických jednotek a MOSFETů pro elektrické repliky zbraní (AEG). Firma sídlí v polském Krakově. Jejich produkty jsou celosvětově známé, oceňované za spolehlivost, odolnost a přínos nových funkcí do světa airsoftu. Nyní se prodávají ve více než 20 zemích světa.
Široká nabídka produktů, množství jejich funkcí, odolnost a kvalita jsou jedny z důvodů proč při upgrade Vaší zbraně zvolit GATE.