Můj nákup
Čekejte prosím

Prázdný košík

O společnosti

Značka AirsoftPro® vznikla v roce 2007 a to pod hlavičkou fyzické osoby Jan Chyba. Od počátku se snažíme naslouchat potřebám zákazníků a uvádět na trh žádané náhradní díly a příslušenství. Ve většině případů originální konstrukce a vyráběné v České republice. Předpokladem pro vývoj dílů jsou zkušenosti s hraním airsoftu, kterému se majitel firmy věnuje již od roku 1995. Díly značky AirsoftPro® jsou nyní známé jak v tuzemsku, tak i v zahraničí.

Počátkem roku 2009 došlo k významnému rozšíření nabídky dovozem ze třetích zemí. Nabídka se rozrostla o airsoftové zbraně, díly a příslušenství. Později i o levnou výstroj. Také jsme otevřeli první prodejnu.

V roce 2014 byl obchod převeden z fyzické osoby na nově založenou společnost ArmaPro s.r.o, jenž má lepší pozici při jednání s obchodními partnery. Především v zahraničí.

V současnosti nabízíme více než 5000 aktivních položek v eshopu, přičemž klademe důraz na vlastní sklady. Náš eshop patří mezi největší airsoftové obchody v ČR. Důkazem spokojenosti našich zákazníků je velmi dobré hodnocení na www.heureka.cz.

 

Jan Chyba

jednatel ArmaPro s.r.o.