Můj nákup
Čekejte prosím

Prázdný košík

O společnosti

Značka AirsoftPro® je v světově známá díky eshopu zaměřeného na airsoftové zboží a kvalitním upgrade dílům pro airsoftové zbraně. Naše díly jsou originální konstrukce, vyráběné v České republice.

Mezi nejoblíbenější AirsoftPro produkty patří upgrade sety spoušťových mechanismů, válce a hop-up komory pro odstřelovací pušky, stejně jako komory pro elektrické zbraně. V nabídce máme více než 250 AirsoftPro produktů - od podložek, adaptérů až po komplexní unikátní produkty jako jsou spoušťové mechanismy a hop-up komory. Předpokladem pro vývoj dílů jsou zkušenosti s hraním airsoftu, kterému se majitel i zaměstnanci firmy věnují již od roku 1995.

AirsoftPro.cz

AirsoftPro patří mezi největší airsoftové obchody v ČR s doručováním po celém světě. Důkazem spokojenosti našich zákazníků je zlaté ocenění Ověřeno zákazníky a velmi dobré hodnocení na www.heureka.cz.

Od počátku se snažíme naslouchat potřebám zákazníků a uvádět na trh žádané airsoftové značky, náhradní díly, příslušenství, výstroj a doplňky. V současnosti můžete vybírat z 10587 aktivních položek. Zakládáme si na vlastní skladové dostupnosti, okamžité expedici a nadstandardnímu přístupu k zákazníkovi.

AirsoftPro.cz - Jan Chyba, jednatel ArmaPro s.r.o.

Jan Chyba
jednatel ArmaPro s.r.o.

 

Historie AirsoftPro

2007
Vznik značky AirsoftPro® pod hlavičkou fyzické osoby Jan Chyba. Vyvíjí se první upgrade díly AirsoftPro a spouští se eshop www.airsoftpro.cz.
2009
Počátkem roku 2009 dochází k významnému rozšíření nabídky dovozem zboží ze třetích zemí. Nabídka se rozrůstá o airsoftové zbraně, díly, příslušenství a také i o výstroj. Otevírá se první prodejna v Pardubicích.
2010
Probíhá přesun do většich prodejních prostor a je zaregistrována ochranná značka AirsoftPro®.
2013
Díky dalšímu rozvoji obchodu a potřebě větší skladové plochy je obchod přestěhován do lépe vyhovujících prostor v Pardubicích.
2014
V roce 2014 je obchod převeden z fyzické osoby na nově založenou společnost ArmaPro s.r.o.
2016
Spuštěna nová verze eshopu vyvinutá speciálně pro potřeby AirsoftPro.
2017
Stáváme se výhradním zastoupitelem značek EmersonGear a E&C.
2020
Spuštěna nová verze eshopu, která lépe odpovídající současným trendům a je zaměřená na co nejlepší uživatelský zážitek. Stáváme se výhradním zastoupitelem značky Lancer Tactical.
2021
Rok 2021 je dalším milníkem firmy. Dokončuje se výstavba centrály s vlastními sklady a prodejnou koncipovanou jako showroom.