Volná místa

Do našeho týmu v Pardubicích hledáme nové kolegy, kteří budou mít stejné hodnoty jako my

  • spolehlivost
  • profesionalita
  • zodpovědnost

TECH GURU

NÁPLŇ PRÁCE

  • Komunikace se zákazníky (e-mailová, telefonická, osobní na prodejně) v CZ a ENG
  • Příprava produktů ke zveřejnění – testování, fotografování produktů, příprava textů produktů pro web
  • Správa sociálních sítí
  • Obsluha zákazníků na prodejně

CO NABÍZÍME

  • Pracovní smlouvu na HPP (hlavní pracovní poměr), jednosměnný provoz po-pá
  • Bonusová složka při plnění zadaných úkolů
  • Stravenky
  • Slevy na nabízený sortiment
  • Příjemné prostředí malé rodinné firmy

POŽADUJEME

  • Min.Středoškolské vzdělání
  • Střední či pokročilá znalost angličtiny slovem i písmem
  • Spolehlivost
  • Profesionalita
  • Zodpovědnost
  • Zájem o fotografování či airsoft výhodou

NÁSTUP

  • 4.2.2019
  • Místo výkonu práce Pardubice, Jana Zajíce 982