Chtěli jste si vždy vyzkoušet jak těžké to mají odstřelovači? Náš internetový obchod Vám pro tyto účely nabízí airsoft sniper pušky. Pušky nabízíme od známých značek jako je Tokyo Marui, Well, Snow Wolf nebo třeba CYMA. Zbraně jsou přesnými replikami pravých pušek, takže si budete připadat opravdu jako voják. Sniper airsoft pušky, které náš internetový obchod nabízí jsou většinou v kombinaci kovu, dřeva nebo plastu. a jejich kvalita je od běžné spotřební až po opravdu vysokou, japonskou.

 

Mnoho doplňků a vylepšení pro sniper airsoft

 

Ke zbraním, které nabízíme si můžete také dokoupit spoustu „vychytávek“ jako je třeba tlumič, puškohled, dvojnožka a spousty dalšího příslušenství, ovšem některá airsoft odstřelovací puška už to má i v základní výbavě. Náš e-shop nabízí mnoho typů pušek, v různém barevném provedení. Skvělé je určitě i to, že na některé modely sniper airsoft nabízíme slevy a nebo třeba dopravu zdarma. K puškám si u nás můžete vybrat také výstroj pro sebe nebo třeba různé doplňky ke své zbrani.


Pouze skladem
zobrazit
produktů

Odstřelovací pušky

SKU: 6761
Novinka
Airsoft sniper McMillan M40A3 - Sportline [ASG]Airsoft sniper McMillan M40A3 - Sportline [ASG]
SKU: 6729
Novinka
Airsoft sniper MSR-WR - černá [Ares/Amoeba]Airsoft sniper MSR-WR - černá [Ares/Amoeba]
SKU: 6985
Novinka
Ušetříte 340 Kč
Airsoft sniper MB03D + puškohled a dvojnožka, imitace dřeva - vráceno ve 14denní lhůtě [Well]Airsoft sniper MB03D + puškohled a dvojnožka, imitace dřeva - vráceno ve 14denní lhůtě [Well]
Strana 1 z 4