Opaskové polymerové pouzdro pro SIG226 - černé [Amomax]Opaskové polymerové pouzdro pro SIG226 - černé [Amomax]

Opaskové polymerové pouzdro pro SIG226 - černé

Výrobce: Amomax
Kód zboží: 8220
Dostupnost: > 10 ks skladem v Pardubicích
Info o dodání zboží Kdy zboží dostanu? Info o ceně dopravy Kolik stojí doprava?
Prodejní cena 349 Kč
Opaskové polymerové pouzdro pro SIG226 - černé [Amomax]Opaskové polymerové pouzdro pro SIG226 - černé [Amomax]
Opaskové polymerové pouzdro pro SIG226 - černé [Amomax]Opaskové polymerové pouzdro pro SIG226 - černé [Amomax]
Popis produktu

Kvalitní polymerové pouzdro pro airsoftové pistole s širokými možnostmi přizpůsobení.

Pouzdro je samojistící (po zasunutí pistole se pouzdro zajistí) a je vyrobeno z odolného high-tech polymeru.
Uvolnění zbraně z pouzdra je řešeno stiskem tlačítka na boku pouzdra - chytíte zbraň, připraveným ukazováčkem stisknete pojistku a vytáhnete zbraň z pouzdra. Toto řešení je nejrychlejší způsob pro vyjmutí nebo vložení zbraně z / do pouzdra. Další výhodou pouzdra je možnost rotace o 360 stupňů s odstupňováním každých 9 stupňů. To umožňuje společně s pojistkou perfektní nastavení pouzdra pro každou pozici - za zády (small of back), na opasku zboku (side draw), na opasku zepředu (cross draw), na vestě atd. Úhel pouzdra se nastavuje přes ozubený kloub uvolněním a utažením imbusového šroubu.
Úchyt na opasek je ergonomicky tvarovaný zajišťující pohodlné nošení. Pouzdro je možné připnout na opasek šíře až 50 mm.

Pouzdro je určeno pro airsoftové pistole P226 značek WE, Tokyo Marui, KWA, KJW.


RŮZNÉ VARIANTY UCHYCENÍ

Pouzdra Amomax můžete kombinovat se 4 různými typy úchytů přesně podle Vašich potřeb - standardní ergonomický úchyt na opasek, odlehčený opaskový klip, úchyt na MOLLE vazbu, stehenní základnu (viz Doporučené příslušenství).

Ergonomický úchyt a odlehčený klip jsou vyrobeny pro pohodlné nošení na opasku. Pokud potřebujete uchytit pouzdro na vestu zvolte úchyt na MOLLE vazbu. Pro upevnění pistolového pouzdra nebo i zásobníkového pouzdra na stehno je určena stehenní základna. Výměnu úchytu provedete jednoduše odšroubováním imbusu (součástí balení), přiložíte nový úchyt k ozubenému kloubu a opět zašroubujete imbusový šroub.

Amomax


Amomax

NASTAVITELNÝ ÚHEL POUZDRA

Tělo pouzdra a úchytu jsou spojeny pomocí ozubeného kloubu. Ten umožňuje přesné nastavení úhlu pouzdra podle Vašich požadavků a způsobů nošení.

Postup nastavení úhlu pouzdra:

  1. Povolte imbusový šroub (imbus je součástí balení) na zadní straně pouzdra
  2. Nastavte požadovaný úhel pouzdra
  3. Utáhněte imbusový šroub

Amomax

Amomax byl založen v roce 2018. Jeho cílem je nabízet kvalitní a přitom cenově dostupné vybavení pro každého airsoftového hráče. V nabídce je široké spektrum pistolových pouzder a příslušenství určených speciálně pro airsoftové repliky pistolí. Díky skvělému designu a cenové politice si Amomax našel během krátké doby pevné místo na airsoftovém trhu.