Airsoftové kuličky G&G BIO 0,23g 4350ks - bílé [G&G]Airsoftové kuličky G&G BIO 0,23g 4350ks - bílé [G&G]

Airsoftové kuličky G&G BIO 0,23g 4350ks - bílé

Výrobce: G&G
Kód zboží (SKU): 3905
Dostupnost: > 10 ks skladem v Pardubicích
Info o dodání zboží Kdy zboží dostanu? Info o ceně dopravy Kolik stojí doprava?
Prodejní cena 390 Kč
Popis produktu

Značka G&G, která je známá pro své vysoce kvalitní elektrické zbraně, navrhla jedny z nejspolehlivějších přesných kuliček  na airsoft trhu.  G&G PSBP (Perfect Spherical Ball Pellet) jsou kuličky bez vnitřních vad s hladkým povrchem. Kromě dokonalé výroby jsou také netoxické. Tyto kuličky mají přesný průměr 5,95 mm + / - 0,01 mm a zaručují dobrou funkci i s přesnými hlavněmi. Mají jednotnou velikost i hmotnost a dosahují tak vyšší přesnosti a stabilnější dráhy. Na rozdíl od levných čínských kuliček nezpůsobí selhání zásobníku, zaseknutí v hlavni, nebo rozdrcení ve zbrani. Kuličky lze použít jak do výkonných odstřelovacích pušek, tak i do elektrických či plynových zbraní.

Kuličky jsou vyrobeny ze 100%ně organických materiálů, které se vlivem povětrnostních podmínek do několika měsíců v přírodě rozloží.


G&G Armament

G&G ARMAMENT

je taiwanský výrobce s dlouholetou tradicí. Nabízí vysokou kvalitu zpracování, pokročilou elektroniku, velmi dobrý výkon díky kvalitním vnitřním dílům a spolehlivost. Značka intenzivně buduje vztah s airsoftovou komunitou a je především v zahraničí velmi oblíbená.