MOSFET - prodlužovací kabeláž [APS]MOSFET - prodlužovací kabeláž [APS]

MOSFET - prodlužovací kabeláž

Výrobce: APS
Kód zboží: 2063
Dostupnost: 3 ks skladem v Pardubicích
Info o dodání zboží Kdy zboží dostanu? Info o ceně dopravy Kolik stojí doprava?
Prodejní cena 590 Kč
MOSFET - prodlužovací kabeláž [APS]MOSFET - prodlužovací kabeláž [APS]
Popis produktu

Profesionálně navržený a vyrobený Mosfet obvod na desce včetně pojistky. Navíc je obvod uložen v kovovém pouzdře, které jej chrání proti poškození a zároveň funguje jako chladič při zahřívání. Žádné pájení, žádné riziko poškození. Obvod je napájen na kusu nízkoodporové kabeláže. Na jednom konci opatřen klasickým mini Tamiya konektorem a na druhém konci jsou faston konektory.

Tento prodlužovací díl je určen pro zákazníky, kteří mají již vlastní kabeláž  a nebo nechtějí pájet kabely přímo na obvod. Stačí jen napojit na současnou kabeláž a částečně upravit zapojení na spoušťových kontaktech.

Na vyšších pružinách jsou standardní spoušťové kontakty nedostatečné a vlivem vysokých proudů se opalují. Tím se zvyšuje odpor kabeláže, která se zahřívá, snižuje se kadence, akumulátor vydrží méně výstřelů. V posledním stádiu zbraň přestane úplně střílet, protože kontakty odpadnou. Všechny tyto problémy řeší spínání motoru přes mosfet či relé. Toto spínání funguje tak, že původními kontakty zbraně prochází velmi malý proud a přes mosfet (relé) se spíná motor. Mosfet je na tuto zátěž stavěný, nemá žádné mechanické kontakty a spínání motoru je čistě elektrickou záležitostí.

Rozměry mosfetu i s chladičem a vystupující pojistkou  jsou:

62mm x 18mm x 10mm


APS

APS Limited

celým názvem APS Airgun Ltd byla založena již v roce 2001. Původně se APS specializovala na navrhování a stavbu výcvikových zařízení (Real Action Markers & Powder Balls pro výcvik). Název APS je složen ze začátečních písmen slov Accuracy - Pneumatics - Shooting. Po získání zkušeností a znalostí z výcvikových center vytvořila APS novou řadu airsoftových elektrických zbraní s Electronic Blow Back (EBB) - velmi zajímavá inovace AEG zbraní. Od té doby, co firma APS vstoupila do airsoftu, se stala velmi populárním výrobcem replik.