MOSFET PicoSSR 3™ [GATE]MOSFET PicoSSR 3™ [GATE]

MOSFET PicoSSR 3™

Výrobce: GATE
Kód zboží: 3890
Dostupnost: > 10 ks skladem v Pardubicích
Info o dodání zboží Kdy zboží dostanu? Info o ceně dopravy Kolik stojí doprava?
Prodejní cena 412 Kč
MOSFET PicoSSR 3™ [GATE]MOSFET PicoSSR 3™ [GATE]
Popis produktu

Firma GATE je ve světě uznávaným výrobcem elektronických obvodů pro airsoftové elektrické zbraně. Jejich díly se prodávají po celém světě. Nyní jako jedni z prvních přinášíme zákazníkům v ČR tato profesionální zařízení špičkové úrovně.

PicoSSR 3 je další z generace nejmenších AEG MOSFETů na trhu. Jeho velikost je pouze 4 x 6 x 21mm. Má lepší elektrické a mechanické parametry než předchozí verze. Navíc je odolný vůči ponoření ve vodě (po zatažení do smršťovací fólie). Obvod je kompatibilní s většinou airsoftových zbraní, včetně upgradovaných zbraní. Je schopen pracovat i na nejsilnějších pružinách (včetně M170) a do napětí 12,8V.

HLAVNÍ FUNKCE

Mosfet

MOSFET
Eliminuje ztrátu vyplývající z mechanických kontaktů a chrání je před nevyhnutelným opalováním - mechanická životnost kontaktů je v průměru jeden rok. V případě instalace tohoto obvodu jde energie z akumulátoru přímo k motoru. A tak získáme vyšší rychlost střelby a rychlejší reakci spouště.

PicoSSR 3 není kompatibilní s mikrospínači!

 

Rozměry:

21 mm x 6 mm x 4 mm

Obsah balení:

  • Mosfet PicoSSR 3
  • Smršťovací bužírku
  • Kabeláž pro spoušťové kontakty


GATE

Od roku 2014 GATE navrhuje a vyrábí jedny z nejlepších elektronických jednotek a MOSFETů pro elektrické repliky zbraní (AEG). Firma sídlí v polském Krakově. Jejich produkty jsou celosvětově známé, oceňované za spolehlivost, odolnost a přínos nových funkcí do světa airsoftu. Nyní se prodávají ve více než 20 zemích světa.
Široká nabídka produktů, množství jejich funkcí, odolnost a kvalita jsou jedny z důvodů proč při upgrade Vaší zbraně zvolit GATE.