Prometheus Flat HopUp přítlak, pár - typ flat [Prometheus]Prometheus Flat HopUp přítlak, pár - typ flat [Prometheus]

Prometheus Flat HopUp přítlak, pár - typ flat

Výrobce: Prometheus
Kód zboží: 6253
Dostupnost: Není skladem
Prodejní cena 380 Kč
Prometheus Flat HopUp přítlak, pár - typ flat [Prometheus]Prometheus Flat HopUp přítlak, pár - typ flat [Prometheus]
Popis produktu

Dva kusy tvarovaných přítlaků HopUp gumičky. Nahrazují klasický HopUp váleček a je vhodné je kombinovat s tzv. Flat gumičkou. Například od stejné značky Prometheus, které máme v nabídce. (Použití s klasickou gumičkou je teoreticky možné, ale je vhodné odříznout vnitřní gumový výstupek. To ale doporučujeme pouze zručným a zkušeným uživatelům.)

V balení jsou dva kusy tvarovaných přítlaků. Měkký a tvrdší. Doporučujeme vyzkoušet, který vám bude lépe vyhovovat.

Upozorňujeme, že výřez u hlavně musí být dostatečně velký pro vtlačení přítlaku. Je možné, že bude třeba úprava vaší hlavně.

Co je flat hop-up?
Rozdíl mezi klasickým hop-up systémem a systémem flat hop-up je především v použítí různých gumiček a přítlaků (viz. obrázek). Flat systém používá gumičku bez vnitřních výstupků a zároveň se kombinuje se speciálně tvarovaným přítlakem, který je delší než klasické válečky. Díky tomu dostane kulička při průchodu větší zpětnou rotaci než u klasického systému. Tímto efektem dosáhneme většího dostřelu a přesnosti. Pro správné fungování flat systému je třeba používat těžší kuličky než je běžné (rotace kuličky je vyšší než u standardního hop-up).

Flat hop-up
Kód: 6264
Prometheus Flat HopUp gumička - extra soft (extra měkká) [Prometheus]Prometheus Flat HopUp gumička - extra soft (extra měkká) [Prometheus]