Imitace závěru pro M4, M16 [E&C]
Imitace závěru pro M4, M16 [E&C]
Imitace závěru pro M4, M16 [E&C] Imitace závěru pro M4, M16
Imitace závěru pro airsoftové elektrické zbraně série M4. Pasuje na zbraně značek CYMA, TopArms, E&C, Specna Arms. Vyrobeno z plechu.
East Crane (HongKong) co., LTD je profesionální vývojářská společnost zabývající se designem nástrojů s více než dvacetiletými zkušenosti.
S rostoucím povědomím mezi zákazníky a mnohaletými zkušenostmi se East Crane rozhodl pro vytvoření vlastní značky „E&C“. Mottem firmy je nejvyšší možná kvalita při efektivním výrobním procesu a za podpory svých fanoušků. Airsoftové produkty značky E&C jsou známé pro svoji spolehlivost, odolnost a skvělý poměr cena / výkon.
Zatím nikdo nerecenzoval

![Kompletní natahovací páka závěru pro M4 [E&C]](/images/stories/virtuemart/product/resized/eandc-complete-m4-charging-handle-2_0x200.jpg)
![Záchyt závěru M4 [E&C]](/images/stories/virtuemart/product/resized/eandc-bolt-catch-m4-1_0x200.jpg)
![Prachová krytka závěru pro M4/M16 [E&C]](/images/stories/virtuemart/product/resized/eandc-dust-cover-for-m4-2_0x200.jpg)