Pružina M145 pro odstřelovací pušky VSR-10 [AirsoftPro]Pružina M145 pro odstřelovací pušky VSR-10 [AirsoftPro]

Pružina M145 pro odstřelovací pušky VSR-10

Výrobce: AirsoftPro
Kód zboží: 206
Dostupnost: > 10 ks skladem v Pardubicích
Info o dodání zboží Kdy zboží dostanu? Info o ceně dopravy Kolik stojí doprava?
Prodejní cena 150 Kč
Popis produktu

Pružina je základ airsoftové zbraně. Je to díl, který nejvíce ovlivňuje dostřel.

Tato je vyrobena z kvalitní pružinové oceli s řádnou tepelnou úpravou a zabroušenými konci. Je vhodná pro pušky Marui VSR-10 a její kopie. Je určena pro 7 mm trny. Hodnota M145 uvádí přibližnou úsťovou rychlost kuličky 0,2g při použití této pružiny. Tedy 145 metrů za sekundu (m/s. Jen pro srovnání, Tokyo Marui VSR-10 má úsťovou rychlost uváděnou výrobcem 80-90 m/s. Někteří uvádějí rychlost kuličky ve stopách za sekundu (fps). Tato pružina tedy zvyšuje výkon zbraně na 475fps.

 

 Materiál  Pružinový drát DIN 17223/C
 Použití  Pro odstřelovací pušky VSR10 a její kopie

AirsoftPro

AirsoftPro

Značka AirsoftPro® vznikla v roce 2007. Od počátku se snažíme naslouchat potřebám zákazníků a uvádět na trh žádané náhradní díly a příslušenství. Ve většině případů originální konstrukce a vyráběné v České republice. Předpokladem pro vývoj dílů jsou zkušenosti s hraním airsoftu, kterému se majitel i zaměstnanci firmy věnují již od roku 1995. Díly značky AirsoftPro® jsou nyní známé jak v tuzemsku, tak i v zahraničí.

V současnosti nabízíme více než 5000 aktivních položek v eshopu, přičemž klademe důraz na vlastní sklady a rychlé dodání. Náš eshop patří mezi největší airsoftové obchody v ČR. Důkazem spokojenosti našich zákazníků je velmi dobré hodnocení na www.heureka.cz.