Kuličkové ložisko pro trny odstřelovacích pušek [AirsoftPro]Kuličkové ložisko pro trny odstřelovacích pušek [AirsoftPro]

Kuličkové ložisko pro trny odstřelovacích pušek

Výrobce: AirsoftPro
Kód zboží: 344
Dostupnost: > 10 ks skladem v Pardubicích
Info o dodání zboží Kdy zboží dostanu? Info o ceně dopravy Kolik stojí doprava?
Prodejní cena 89 Kč
Popis produktu

Axiální kuličkové ložisko pro vodící trny manuálních odstřelovacích pušek. Ložisko se vkládá na trn, kde na něj dosedá pružina zbraně. Při střelbě (při stlačení) má pružina tendenci otáčet se kolem své osy a právě toto ložisko otáčení usnadňuje. Stlačovaná pružina tedy klade menší odpor, ale zároveň si zachovává svou základní vlastnost - rychlé uvolnění při výstřelu.

Před nákupem se ujistěte, že vám vnější (13mm) a vnitřní (7mm) průměr ložiska bude vyhovovat. Ložisko nelze nasadit na trny, které jsou součásti našeho setu VSR SNIPER.

 Materiál  Ocel,
 Použití  Pro trny odstřelovacích pušek
 Účel  Podložení a snazší natažení pružiny
 Hmotnost  2,1g

AirsoftPro

AirsoftPro

Značka AirsoftPro® vznikla v roce 2007. Od počátku se snažíme naslouchat potřebám zákazníků a uvádět na trh žádané náhradní díly a příslušenství. Ve většině případů originální konstrukce a vyráběné v České republice. Předpokladem pro vývoj dílů jsou zkušenosti s hraním airsoftu, kterému se majitel i zaměstnanci firmy věnují již od roku 1995. Díly značky AirsoftPro® jsou nyní známé jak v tuzemsku, tak i v zahraničí.

V současnosti nabízíme více než 5000 aktivních položek v eshopu, přičemž klademe důraz na vlastní sklady a rychlé dodání. Náš eshop patří mezi největší airsoftové obchody v ČR. Důkazem spokojenosti našich zákazníků je velmi dobré hodnocení na www.heureka.cz.