Procesorová jednotka PERUN Optical V2 - kabeláž do pažby [Perun]Procesorová jednotka PERUN Optical V2 - kabeláž do pažby [Perun]

Procesorová jednotka PERUN Optical V2 - kabeláž do pažby

Výrobce: Perun
Kód zboží: 7204
Dostupnost: > 5 ks skladem v Pardubicích
Info o dodání zboží Kdy zboží dostanu? Info o ceně dopravy Kolik stojí doprava?
Prodejní cena 1 999 Kč
Procesorová jednotka PERUN Optical V2 - kabeláž do pažby [Perun]Procesorová jednotka PERUN Optical V2 - kabeláž do pažby [Perun]
Procesorová jednotka PERUN Optical V2 - kabeláž do pažby [Perun]Procesorová jednotka PERUN Optical V2 - kabeláž do pažby [Perun]
Procesorová jednotka PERUN Optical V2 - kabeláž do pažby [Perun]Procesorová jednotka PERUN Optical V2 - kabeláž do pažby [Perun]
Popis produktu

Perun V2 Optical je procesorovka, která nahrazuje klasické mechanické kontakty elektronickým obvodem s MOSFETem a s kvalitnímí nízkoodporovými vodiči. Je určena pro mechaboxy V2 s vedením do pažby.

Odstranění mechanických kontaktů řeší problém jejich postupného opotřebování. Tranzistory použité v MOSFETu Perun mají mnohem nižší odpor než klasické kontakty a zvyšují tak i kadenci zbraně. Perun V2 eliminuje pohyblivé části ve spoušťovém mechanismu - zvyšuje spolehlivost a zajišťuje správnou funkci všech režimů střelby (semi-auto). Perun V2 nemá žádné pohyblivé části díky využití optických senzorů pro převodové kolo, spoušť a přepínač střelby.

Použití procesorovky výrazně navyšuje možnosti vaší airsoftové zbraně. Umožňuje nastavit libovolnou kombinaci režimů střelby:
- zajištěno
- jednotlivé rány
- 2 až 5 raná dávka
- automat

Programování všech nastavení, nejen režimů střelby, ale také zapínání a vypínání aktivní brzdy a ochrany baterií, se provádí pouze pomocí přepínače střelby a spouště. To umožňuje měnit nastavení kdykoli během několika sekund, dokonce i pod nepřátelskou palbou.

Funkce

 • Přednatažení pístu je jedna z nejdůležitějších novinek této procesorovky. Rychlá odezva spouště může být rozdílem mezi vítězstvím a porážkou, zejména při CQB. Tato funkce zajišťuje, že píst zůstává po každém výstřelu v zadní poloze (pružina je stlačená) a reakce na spoušť je tak okamžitá. Mikroprocesor shromažďuje data z optických senzorů a počítá aktuální pozici převodových kol a jejich rychlost. Na základě těchto dat je přivedeno na motor přesně tolik energie, aby se píst zastavil v zadní poloze. Nebo v případě zbraní s vysokou kadencí nechá procesorovka dotočit motor setrvačností tak, aby byl píst opět na správném místě, případně ho zastaví podle nastavených parametrů aktivní brzdy. Tato funkcionalita výrazně šetří baterii a opotřebení motoru. Přednatažení pístu funguje v režimech semi, dávka a automat.
 • Aktivní brzda - Perun V2 Optical má aktivní brzdu, která umožňuje zastavení motoru po každém výstřelu. To je řešení pro zbraně s vysokou kadencí, kde je častým problémem dvojitý výstřel. Může také zabránit zbytečnému stlačování pružiny - píst zůstane mezi výstřely v přední poloze. Aktivní brzdu můžete vypnout nebo zapnout během několika vteřin.
 • Ochrana baterie - režim ochrany baterií je určen pro baterie Li-Po. Pokud napětí baterie klesne pod kritickou úroveň, je uživatel upozorněn krátkými zvukovými signály opakovanými každých 30 sekund (upozornění je možné vypnout).
 • Režim dvojité střely - umožňuje nastavit dva výstřely v poloautomatickém režimu. Po zapnutí tohoto režimu, zbraň vystřelí nejen při stisku spouště, ale i při jejím uvolnění.
 • Nízkoodporová kabeláž - součástí procesorovky Perun V2 Optical je nízkoodporová kabeláž Muldental se silikonovou bužírkou, která je považována za nejlepší řešení pro AEG zbraně.
 • MOSFET - díky použití mimořádně účinného MOSFETu lze procesorovku použít ve zbraních s extra silnými pružinami bez omezení. Maximální kadence je 50 ran/s (RPS).

Kompatibilita

Perun V2 byl výrobcem testován v mechaboxech následujících výrobců:
G&P, G&G, Classic Army, KWA, Ultimate, A&K, PJ, JG, Specna Arms, Cyma.
Perun V2 je určen pro standard mechaboxů Tokyo Marui včetně prodloužených mechaboxů v SR25.
Procesorovka funguje velmi dobře i v nastavení DSG, protože optické senzory nejsou nijak mechanicky namáhány. Testy ukázaly, že v některých nastaveních DSG může být přednatažení pístu méně spolehlivé a musí být vypnuto. Nicméně, při vysoké kadenci u DSG je přednatahování pístu poněkud zbytečné.

Upozorňujeme, že Perun V2 se nehodí do atypických mechaboxů jako např. ARES EFCS.

Obsah balení

 • Procesorovka Perun V2 Optical
 • Nízkoodporová kabeláž (napájená)
 • DEAN-T konektor (napajený)
 • 25A pojistka
 • Karta s rychlým návodem
 • Samolepka Perun

Instalační manuál

Manuál