Programovatelný MOSFET NanoHARD™, Gen.3 s aktivní brzdou [GATE]Programovatelný MOSFET NanoHARD™, Gen.3 s aktivní brzdou [GATE]

Programovatelný MOSFET NanoHARD™, Gen.3 s aktivní brzdou

Výrobce: GATE
Kód zboží: 3957
Dostupnost: > 5 ks skladem v Pardubicích
Info o dodání zboží Kdy zboží dostanu? Info o ceně dopravy Kolik stojí doprava?
Prodejní cena 950 Kč
Popis produktu

Firma GATE je ve světě uznávaným výrobcem elektronických obvodů pro airsoftové elektrické zbraně. Jejich díly se prodávají po celém světě. Nyní jako jedni z prvních přinášíme zákazníkům v ČR tato profesionální zařízení špičkové úrovně.

NanoHARD je multifunkční programovatelný AEG obvod s 8 funkcemi. Mimo jiné mosfet třetí generace s aktivní brzdou a DeanT konektory pro snadnější montáž. Díky speciální povrchové úpravě je odolný vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám (specifikace MIL-V-173C). Je schopen pracovat s bateriemi až do napětí  14,4V a na rozdíl od NanoSSR je tato verze schopna pracovat i s mikrospínači.

HLAVNÍ FUNKCE

Mosfet

MOSFET
Eliminuje ztrátu vyplývající z mechanických kontaktů a chrání je před nevyhnutelným opalováním - mechanická životnost kontaktů je v průměru jeden rok. V případě instalace tohoto obvodu jde energie z akumulátoru přímo k motoru. A tak získáme vyšší rychlost střelby a rychlejší reakci spouště.

BATTERY PROTECTION

OCHRANA BATERIE
Ochrana proti podvybití baterie. Moderní LiPo a LiFe baterie jsou velmi citlivé na podvybití (nízké napětí). Pokud nechcete baterii poškodit, je tato ochrana nezbytná. Mikroprocesor neustále sleduje napětí baterie a když napětí poklesne na kritickou úroveň, modul neumožní další střelbu.

Debouncing

ODOLNOST PROTI PROUDOVÝM RÁZŮM
Poskytuje plnou kompatibilitu s mikrospínači. Je plně odolný vůči proudovým rázům, které mohou vznikat při použití mikrospínačů. Navíc získáváte větší kadenci, rychlejší reakci na stisk spouště a mosfet se méně zahřívá.

Mosfet 3rd Generation

MOSFET 3. GENERACE
Použití nejmodernějších tranzistorů a mikrořadiče umožnilo vytvořit nejmenší a nejspolehlivější MOSFET na trhu. Zaručujeme, že MOSFET bude pracovat s nejsilnějším AEG zbraněmi.

14.8V LI-PO READY

14.8V LI-PO READY
Systém lze použít s bateriemi Li-Po až do napětí 14,8V. Minimální provozní napětí je 3V a maximální napětí je 17V.

COATING

OCHRANNÁ VRSTVA
Díky své speciální ochranné vrstvě je odolný vůči nepříznivým povětrnostním vlivům (Military Specification MIL-V-173C).

ON/OFF ACTIVE BRAKE

ZAP / VYP AKTIVNÍ BRZDY
Modul vám umožňuje rozhodnout, zda chcete použít funkci aktivní brzdy. Pokud ji nepotřebujete, můžete ji snadno vypnout a zlepšit tak životnost vašeho motoru.

Active Break

AKTIVNÍ BRZDA
V převodovém mechanismu a v motoru se při střelbě hromadí kinetická energie. Její velikost závisí na rychlosti střelby. Maximální rychlosti mechanismu je dosaženo přibližně po čtyřech výstřelech. Ve chvíli kdy uvolníte spoušť se z výše uvedeného motor ihned nezastaví. Uložená energie udělá ze setrvačnosti ještě několik otáček. Aktivní brzda motor zastavuje okamžitě po uvolnění spouště. Píst se zastavuje ve zcela uvolněné poloze a neunavují se tak vnitřní díly. Je zde také vyšší realističnost.

SMART FUSE

CHYTRÁ POJISTKA
Pojistka kombinuje měření proudu, napětí a teploty. Chrání tak MOSFET před přehřátím, přetížením a zkratováním. Pokud dojde k zaseknutí zbraně, ochrání motor a baterii před poškozením.

BUILT-IN SELF-TEST

AUTOMATICKÝ TEST
Umožňuje rychle zkontrolovat, zda modul správně funguje nebo zda případný problém se zbraní není způsoben modulem.

 

Rozměry:

43 mm x 19 mm x 8 mm

Obsah balení:

  • Mosfet NanoHARD
  • Dean-T konektory
  • Programovací tlačítko
  • 2ks jumperů
  • Smršťovací bužírky
  • Kabeláž pro spoušťové kontakty


GATE

Od roku 2014 GATE navrhuje a vyrábí jedny z nejlepších elektronických jednotek a MOSFETů pro elektrické repliky zbraní (AEG). Firma sídlí v polském Krakově. Jejich produkty jsou celosvětově známé, oceňované za spolehlivost, odolnost a přínos nových funkcí do světa airsoftu. Nyní se prodávají ve více než 20 zemích světa.
Široká nabídka produktů, množství jejich funkcí, odolnost a kvalita jsou jedny z důvodů proč při upgrade Vaší zbraně zvolit GATE.