Velkoobchod

Naše firma již od začátku svého působení provozuje kromě maloobchodu i velkoobchod. Máte i vy prodejnu či e-shop? Staňte se jedním z našich spokojených obchodních partnerů.

Žádný zvláštní velkoobchodní ceník nevedeme. Všechny produkty včetně cen jsou na našem e-shopu. Jako obchodník uvidíte na e-shopu své ceny (včetně DPH) a přes něj také nakupujete. Sleva záleží na produktu. Není jednotná. Na zboží z dovozu je sleva obvykle nižší, než na vlastních produktech.

Jak se zaregistrovat?

Vytvořte na našem e-shopu nový účet a to včetně IČ a DIČ. Zašlete registrační údaje na náš e-mail (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) spolu s detaily vaší firmy (počet zaměstnanců, www stránky... apod.). Po schválení změníme charakter vašeho účtu na velkoobchodní. Po vašem přihlášení pak uvidíte všechny původní ceny přeškrtnuté a pod nimi nová cena pro vás. Včetně DPH. Nákup můžete provádět klasickým vkládáním do nákupního košíku. Pokud jste zákazník ze Slovenské republiky a plátce DPH, bude vám vystavena faktura bez DPH. Měna faktury bude dle měny, kterou byla provedena platba.

Jaké jsou podmínky velkoobchodu?

  1. • Jako záruku vážnosti zájmu trváme na minimální první objednávce ve výši 20.000 Kč bez DPH. Další objednávky jsou již bez omezení.
  2. • Zájemce musí být skutečně obchodník, který má distribuční kanál. Tedy existující živnostenské oprávnění a eshop, nebo kamennou prodejnu s airsoftovým zbožím

Text, grafika a všechny další prvky těchto internetových stránek jsou chráněny autorským zákonem a obchodníkům je neposkytujeme. Jako náš velkoobchodní zákazník můžete pro své obchodní účely použít text a fotografie pouze zboží prodávaného pod značkou AirsoftPro. Zpravidla tedy náhradní díly a příslušenství.

Záruku odpovědnosti za výrobní vady na airsoftové zbraně zakoupené tzv. na IČO poskytujeme 1 měsíc od koupě. Doporučujeme tedy došlé zásilky vždy překontrolovat. Na ostatní zboží poskytujeme záruku na výrobní vady 2 roky. Servis zbraní si tedy každý obchodník zpravidla provádí sám.