MOSFET X-ASR™ [GATE]MOSFET X-ASR™ [GATE]

MOSFET X-ASR™

Výrobce: GATE
Kód zboží: 8348
Dostupnost: > 5 ks skladem v Pardubicích
Info o dodání zboží Kdy zboží dostanu? Info o ceně dopravy Kolik stojí doprava?
Prodejní cena 550 Kč
MOSFET X-ASR™ [GATE]MOSFET X-ASR™ [GATE]
MOSFET X-ASR™ [GATE]MOSFET X-ASR™ [GATE]
MOSFET X-ASR™ [GATE]MOSFET X-ASR™ [GATE]
MOSFET X-ASR™ [GATE]MOSFET X-ASR™ [GATE]
MOSFET X-ASR™ [GATE]MOSFET X-ASR™ [GATE]
MOSFET X-ASR™ [GATE]MOSFET X-ASR™ [GATE]
Popis produktu

X-ASR je první mosfet 4. generace s ochranou proti záměně polarity.
Je kompaktní - šetří místo, čas a peníze, protože již není třeba používat dodatečnou proudovou pojistku. Funguje jako elektronický strážce Vaší AEG. Má zvýšenou životnost a odolnost, nově i s automatickým testem s LED.
X-ASR je navržen pro pružiny do M120, v případě použití zátěžových motorů je možné použít silnější pružinu.

Co je na X-ASR tak vyjímečného?

 • Není třeba žádná dodatečná proudová pojistka.
 • Automatická ochrana proti změně polarity - chrání motor a samotný MOSFET při náhodné záměně polarity (např. přehození kabelů při instalaci). Záměna polarity již nezničí motor nebo elektroniku a po správném zapojení je možné bez problémů pokračovat.
 • Chytrá pojistka – chrání MOSFET při zaseknutí motoru. Chrání před přehřátím, přepětím a zkratem. V případě, že výkon zbraně je nad možnosti MOSFETu, odpojí Chytrá pojistka celý MOSFET, aby zabránila jeho přehřátí.
 • Integrovaný automatický test – indikace stavu pomocí 2 LED.
 • Ochranná vrstva – vojenská specifikace MIL-V-173C zaručuje ochranu před nepříznivými atmosférickými podmínkami.

Co je největší výhoda X-ASR?

 • MOSFET – přenáší energii z baterie přímo do motoru a obchází spoušťové kontakty. Díky tomu má zbraň vyšší kadenci, reaguje lépe na spoušť a nedochází k opalování kontaktů.
 • Debouncing – poskytuje plnou kompatibilitu s mikrospínači a zajišťuje odolnost proti otřesům kontaktů (vibracím). Vaše zbraň tak získává vyšší kadenci, rychlejší reakci na spoušť a MOSFET je méně náchylný k přehřátí.

Proti čemu jste chráněni s X-ASR?

 • Při zaseknutí motoru není MOSFET spálen kvůli vysokému proudu a přehřátí - je bezpečně odpojen.
 • Při záměně polarity (např. RC mini-tamiya konektory mají opačnou polaritu než se používá v airsoftu, záměna při instalaci kabeláže) nedojde k poškození baterie nebo elektroniky.
 • Při použití slabých NiCd/NiMH baterií není MOSFET poškozen nízkým napětím.
 • Při poškození izolace a zkratu jsou MOSFET ani baterie poškozené.
 • MOSFET je chráněn proti nepříznivým atmosférickým podmínkám.

Pod čarou

S ohledem na své funkce je X-ASR vylepšenou verzí NanoASR MOSFETu. Při navrhování X-ASR se výrobce více zaměřil na jeho spolehlivost.
Jedním z cílů při vývoji bylo, že musí jít nainstalovat bez jakékoli další pojistky. Všechny ostatní nabízené MOSFETy vyžadují při instalaci doplňkovou proudovou pojistku. Aby se tato nutnost eliminovala, implementovala se do X-ASR Chytrá pojistka a ochrana proti přepólování.


SMART FUSE

CHYTRÁ POJISTKA
Pojistka kombinuje měření proudu, napětí a teploty. Chrání tak MOSFET před přehřátím, přetížením a zkratováním. Pokud dojde k zaseknutí zbraně, ochrání motor a baterii před poškozením.

Mosfet

MOSFET
Chcete dosáhnout vyšší kadence a rychlejší reakci spouště? Plánujete vylepšení zbraně? V takovém případě potřebujete MOSFET.
MOSFET eliminuje ztrátu energie vyplývající z podstaty mechanických kontaktů a chrání je před nevyhnutelným opalováním. MOSFET přesměrovává energii z akumulátoru přímo k motoru. Zároveň tím získáváte vyšší kadenci a rychlejší reakci spouště.

Debouncing

DEBOUNCING
Poskytuje plnou kompatibilitu s mikrospínači a zajišťuje odolnost proti otřesům kontaktů (vibracím). Vaše zbraň tak získává vyšší kadenci, rychlejší reakci na spoušť a MOSFET je méně náchylný k přehřátí.

BUILT-IN SELF-TEST

AUTOMATICKÝ TEST
Umožní vám rychle zkontrolovat, zda modul správně funguje a v čem je problém, když se něco pokazí.

COATING

OCHRANNÁ VRSTVA
Díky své speciální ochranné vrstvě je odolný vůči nepříznivým povětrnostním vlivům (Military Specification MIL-V-173C).


Sada obsahuje

 • X-ASR Modul
 • Instalační sada
 • Diagnostickou kartu

GATE

Od roku 2014 GATE navrhuje a vyrábí jedny z nejlepších elektronických jednotek a MOSFETů pro elektrické repliky zbraní (AEG). Firma sídlí v polském Krakově. Jejich produkty jsou celosvětově známé, oceňované za spolehlivost, odolnost a přínos nových funkcí do světa airsoftu. Nyní se prodávají ve více než 20 zemích světa.
Široká nabídka produktů, množství jejich funkcí, odolnost a kvalita jsou jedny z důvodů proč při upgrade Vaší zbraně zvolit GATE.