Kompletní kabeláž s MOSFETem pro mechaboxy V2 - vedení do předpažbí [APS]Kompletní kabeláž s MOSFETem pro mechaboxy V2 - vedení do předpažbí [APS]

Kompletní kabeláž s MOSFETem pro mechaboxy V2 - vedení do předpažbí

Výrobce: APS
Kód zboží: 2062
Dostupnost: Není skladem
Prodejní cena 599 Kč
Kompletní kabeláž s MOSFETem pro mechaboxy V2 - vedení do předpažbí [APS]Kompletní kabeláž s MOSFETem pro mechaboxy V2 - vedení do předpažbí [APS]
Popis produktu

Kompletní nízkoodporová kabeláž s MOS-FETem, spoušťovými kontakty a konektory. Žádné pájení, žádné riziko poškození. Jednoduše kabeláž vyměníte v mechaboxu. Profesionálně navržený a vyrobený obvod na desce včetně pojistky. Navíc je obvod uložen v kovovém pouzdře, které jej chrání proti poškození a zároveň funguje jako chladič při zahřívání.

Kabeláž je vhodná pro zbraně s mechaboxem typ 2 (Tedy M4,MP5..apod) a vedením kabelů k baterii do předpažbí.

Na vyšších pružinách jsou standardní spoušťové kontakty nedostatečné a vlivem vysokých proudů se opalují. Tím se zvyšuje odpor kabeláže, která se zahřívá, snižuje se kadence, akumulátor vydrží méně výstřelů. V posledním stádiu zbraň přestane úplně střílet, protože kontakty odpadnou. Všechny tyto problémy řeší spínání motoru přes mosfet či relé. Toto spínání funguje tak, že původními kontakty zbraně prochází velmi malý proud a přes mosfet (relé) se spíná motor. Mosfet je na tuto zátěž stavěný, nemá žádné mechanické kontakty a spínání motoru je čistě elektrickou záležitostí.

Rozměry mosfetu i s chladičem a vystupující pojistkou  jsou:

62mm x 18mm x 10mm


APS

APS Limited

celým názvem APS Airgun Ltd byla založena již v roce 2001. Původně se APS specializovala na navrhování a stavbu výcvikových zařízení (Real Action Markers & Powder Balls pro výcvik). Název APS je složen ze začátečních písmen slov Accuracy - Pneumatics - Shooting. Po získání zkušeností a znalostí z výcvikových center vytvořila APS novou řadu airsoftových elektrických zbraní s Electronic Blow Back (EBB) - velmi zajímavá inovace AEG zbraní. Od té doby, co firma APS vstoupila do airsoftu, se stala velmi populárním výrobcem replik.