MOSFET NanoASR™, Gen.3 [GATE]MOSFET NanoASR™, Gen.3 [GATE]

MOSFET NanoASR™, Gen.3

Výrobce: GATE
Kód zboží: 3888
Dostupnost: > 10 ks skladem v Pardubicích
Info o dodání zboží Kdy zboží dostanu? Info o ceně dopravy Kolik stojí doprava?
Prodejní cena 550 Kč
MOSFET NanoASR™, Gen.3 [GATE]MOSFET NanoASR™, Gen.3 [GATE]
Popis produktu

Firma GATE je ve světě uznávaným výrobcem elektronických obvodů pro airsoftové elektrické zbraně. Jejich díly se prodávají po celém světě. Nyní jako jedni z prvních přinášíme zákazníkům v ČR tato profesionální zařízení špičkové úrovně.

NanoASR je mosfet třetí generace. Použitím nejnovějších tranzistorů a mikroprocesorů umožnilo vytvořit jeden z nejmenších mosfetů. Je schopen pracovat s bateriemi až do napští 14,8V a na rozdíl od PicoSSR je schopen pracovat i s mikrospínači.

Díky speciální povrchové úpravě je mosfet odolný povětrnostním podmínkám.

HLAVNÍ FUNKCE

MOSFET

MOSFET
Eliminuje ztrátu vyplývající z mechanických kontaktů a chrání je před nevyhnutelným opalováním - mechanická životnost kontaktů je v průměru jeden rok. V případě instalace tohoto obvodu jde energie z akumulátoru přímo k motoru. A tak získáme vyšší rychlost střelby a rychlejší reakci spouště.

ELECTRONIC FUSE

ELEKTRONICKÁ POJISTKA
Elektronická resetovatelná pojistka, která chrání proti zkratu. Jakmile dojde během používání ke zkratu, během milisekund přeruší přívod energie. Tato funkce je zásadní pro provoz Li-Po akumulátorů, protože zkratování Li-Po akumulátorů může způsobit nevratné poškození nebo explozi. Stejně tak chrání proti nadměrnému vybití. Modul má zabudovanou i pojistku proti přehřátí. Tepelný senzor měří teplotu obvodu a jakmile dosáhne kritické úrovně, celý obvod se vypne.

Debouncing

ODOLNOST PROTI PROUDOVÝM RÁZŮM
Poskytuje plnou kompatibilitu s mikrospínači. Je plně odolný vůči proudovým rázům, které mohou vznikat při použití mikrospínačů. Navíc získáváte větší kadenci, rychlejší reakci na stisk spouště a mosfet se méně zahřívá.

Mosfet 3rd Generation

MOSFET 3. GENERACE
Použití nejmodernějších tranzistorů a mikrořadiče umožnilo vytvořit nejmenší a nejspolehlivější MOSFET na trhu. Zaručujeme, že MOSFET bude pracovat s nejsilnějším AEG zbraněmi.

 

Rozměry:

43 mm x 20 mm x 9 mm

 

Obsah balení:

  • Mosfet NanoASR
  • Dean-T konektory
  • Smršťovací bužírku
  • Kabeláž pro spoušťové kontakty


GATE

Od roku 2014 GATE navrhuje a vyrábí jedny z nejlepších elektronických jednotek a MOSFETů pro elektrické repliky zbraní (AEG). Firma sídlí v polském Krakově. Jejich produkty jsou celosvětově známé, oceňované za spolehlivost, odolnost a přínos nových funkcí do světa airsoftu. Nyní se prodávají ve více než 20 zemích světa.
Široká nabídka produktů, množství jejich funkcí, odolnost a kvalita jsou jedny z důvodů proč při upgrade Vaší zbraně zvolit GATE.